top of page

Het effect voor zij die zoeken en zij die niet zoeken

Bijgewerkt op: 28 dec 2025

Deze Informatie is gerelateerd aan de teruggave van The LAW of KARMA to THE CREATOR / GOD (31.12.2025).


De zoekenden, zijnde diegenen die bewust Het LICHT / GOD zoeken, hebben meer mogelijkheden om in lijn/ gesynchroniseerd te zijn/ te komen met Het Plan van Het LICHT en alles wat hieruit voortkomt. 


Zij zullen bewust ervaren dat Het PLAN hen dient; ondanks dat zij ook uitdagingen en zware periodes doormaken, weten zij dat de processen vroeg of laat zijn vruchten afwerpen; wat een positief gevolg heeft voor henzelf en hun omgeving.


Deze mensen zullen beter kunnen omgaan met welke verandering dan ook. 


Voor degenen die niet bewust Het LICHT zoeken, zouden veranderingen/ ontwikkelingen het tegenovergestelde kunnen zijn van waar zij persoonlijk naartoe bewegen of waar zij zich in hun gevoelens toe aangetrokken voelen. Voor hen kunnen sommige gebeurtenissen een uitkomst hebben die anders is dan hoe zij denken dat het moet zijn.


Maar, uiteindelijk zal het hen ook dienen, ook al zijn zij op dat moment, vanuit die positie niet (of minder) in staat dit zo te kunnen zien.


Degenen die bewust Het LICHT zoeken, zullen gemakkelijker omgaan met veranderingen of ontwikkelingen, die door Het LICHT zijn geïnitieerd of zullen worden geïnitieerd.


Degenen die Het LICHT niet zoeken, of niet open blijven voor wat nieuw en onbekend is terwijl het zich ontvouwt, kunnen merken dat zij in tijden van verandering niet meer kunnen bijbenen. Dingen zullen versnellen voorbij hun vermogen om te volgen, omdat hun bewustzijnsniveau hetzelfde blijft terwijl alles om hen heen blijft veranderen.


De basis van de Vrije Wil blijft hetzelfde, maar de transformatie van de negatieve krachten zal plaatsvinden binnen een kortere periode en de mensen die niet zoeken zullen hier op een andere manier mee omgaan dan de mensen die wél zoekende zijn.




CHAAS 24 - 13 | BHINNEKA TUNGGAL IKA | PANCASILA

23 november 2025


Lees verder:

bottom of page